جمع آوري شبهات دینی و مذهبی دانش آموزان

 

  اداره تکنولوژي و گروه هاي آموزشی متوسطه با توجه به منویّات مقام معظم رهبري در تاریخ7   اسفند 1397 که فرمودند:

"   امروز دشمنان به زوایاي زندگی من و شما ملت انقلابی، با دقت دارند نگاه می کنند که شاید نقطه ضعفی پیدا کنند واز آنجا نفوذ کنند؛ این مناطق نفوذ دشمن را شناسایی کنید، و در مقابل آنها صف آرایی کنید؛ وقت را هدر ندهیم. امروز همه موظفیم، همه مسئولیم ".

  از تمامی همکاران دلسوز و علاقمند که در مدارس دوره ي متوسطه با جدیّت به سوالات دینی، مذهبی و شبهات وارده مشغول پاسخگویی به نسل جوان می باشند، درخواست می شود در صورت تمایل، شبهات (*) مذکور را به تفکیک پایه تحصیلی از طریق لینک های زیر به طور کامل بارگذاري و ارسال نمایند.

لینک دانلود بخشنامه اداره کل

 * شبهه يعنى هر اشكال، پرسش يا ابهامى كه در برداشت‌ها، تحليل‌ها، تصميمات و رفتارهاى مرتبط با سعادت فرد يا جامعه منشأ خطا و اشتباه در شناخت حق از باطل گردد. به  عبارت ديگر شبهه خود را شبيه به حق مى ‌نماياند و راه شناخت حق از باطل را مشكل و افراد را دچار شك و ترديد مى‌كند.

 

سلام علیکم ، طبتم

 رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق و اجعل لی من لدنک سلطانا نصیرا و قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا وننزل من القرآن ما هو شفاء و رحمه للمومنین و لا یزید الظالمین الا خسارا

قرآن پژوهان عزیز، سلام علیکم

ضمن عرض تبریک سال تحصیلی جدید و نیز ایام دهه ولایت (اعیاد قربان و غدیر خم)، با عنایات الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) بدینوسیله آغاز بکار سایت دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی اعلام می شود.

ضمن تشکر ویژه از مسئولین محترم، منتظر پیشنهادات و تجربیات خوب و قرآنی شما در این حوزه (توسعه فرهنگ قرآنی) هستیم. شمانیز منتظر برنامه های ما باشید. انشاء الله

با تشکر

دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی