جمع آوري شبهات دینی و مذهبی دانش آموزان

 

  اداره تکنولوژي و گروه هاي آموزشی متوسطه با توجه به منویّات مقام معظم رهبري در تاریخ7   اسفند 1397 که فرمودند:

"   امروز دشمنان به زوایاي زندگی من و شما ملت انقلابی، با دقت دارند نگاه می کنند که شاید نقطه ضعفی پیدا کنند واز آنجا نفوذ کنند؛ این مناطق نفوذ دشمن را شناسایی کنید، و در مقابل آنها صف آرایی کنید؛ وقت را هدر ندهیم. امروز همه موظفیم، همه مسئولیم ".

  از تمامی همکاران دلسوز و علاقمند که در مدارس دوره ي متوسطه با جدیّت به سوالات دینی، مذهبی و شبهات وارده مشغول پاسخگویی به نسل جوان می باشند، درخواست می شود در صورت تمایل، شبهات (*) مذکور را به تفکیک پایه تحصیلی از طریق لینک های زیر به طور کامل بارگذاري و ارسال نمایند.

لینک دانلود بخشنامه اداره کل

 * شبهه يعنى هر اشكال، پرسش يا ابهامى كه در برداشت‌ها، تحليل‌ها، تصميمات و رفتارهاى مرتبط با سعادت فرد يا جامعه منشأ خطا و اشتباه در شناخت حق از باطل گردد. به  عبارت ديگر شبهه خود را شبيه به حق مى ‌نماياند و راه شناخت حق از باطل را مشكل و افراد را دچار شك و ترديد مى‌كند.

 

تبریک عید سعید مبعث

یَا اَیّها النبیّ اِنّا اَرسَلنَاکَ شاهِداَ وَمُبَشّراَ وَ نَذیراَ وَ داعِیاَ اِلَی اللّه بِاذنِهِ وَسِراجاَ منیراَ.  ( احزاب/45)

ای پیامبر، ما تو را گواه ونوید دهنده وهشدار دهنده فرستادیم که به فرمان خدا به سوی او دعوت کنی وچراغ روشنی بخش باشی.

امام علی (ع) فرمودند: او را (پیامبر را) با نور فرستاد ودر گزینش مقدم داشت به واسطه او گسستگی ها را به هم آورد وچیره جو را شکست داد ومشکلات راآسان وناهمواری ها را هموار کرد تا جایی که گمراهی را از راست وچپ دور کرد.

                                    عید مبعث بر مسلمانان جهان وبر شما همکاران بزرگوار مبارک باد.