جمع آوري شبهات دینی و مذهبی دانش آموزان

 

  اداره تکنولوژي و گروه هاي آموزشی متوسطه با توجه به منویّات مقام معظم رهبري در تاریخ7   اسفند 1397 که فرمودند:

"   امروز دشمنان به زوایاي زندگی من و شما ملت انقلابی، با دقت دارند نگاه می کنند که شاید نقطه ضعفی پیدا کنند واز آنجا نفوذ کنند؛ این مناطق نفوذ دشمن را شناسایی کنید، و در مقابل آنها صف آرایی کنید؛ وقت را هدر ندهیم. امروز همه موظفیم، همه مسئولیم ".

  از تمامی همکاران دلسوز و علاقمند که در مدارس دوره ي متوسطه با جدیّت به سوالات دینی، مذهبی و شبهات وارده مشغول پاسخگویی به نسل جوان می باشند، درخواست می شود در صورت تمایل، شبهات (*) مذکور را به تفکیک پایه تحصیلی از طریق لینک های زیر به طور کامل بارگذاري و ارسال نمایند.

لینک دانلود بخشنامه اداره کل

 * شبهه يعنى هر اشكال، پرسش يا ابهامى كه در برداشت‌ها، تحليل‌ها، تصميمات و رفتارهاى مرتبط با سعادت فرد يا جامعه منشأ خطا و اشتباه در شناخت حق از باطل گردد. به  عبارت ديگر شبهه خود را شبيه به حق مى ‌نماياند و راه شناخت حق از باطل را مشكل و افراد را دچار شك و ترديد مى‌كند.

 

تبریک اعیاد شعبانیه وفضیلت ماه شعبان

اعیاد شعبانیه بر شیعیان مبارک باد

پیامبر(ص) فرمودند: شعبان ماه من است وماه رمضان ماه خداست هرکس یک روز از ماه من روزه دارد من درقیامت شفیع او خواهم بود وهرکس دو روز از آن روزه بگیرد گناهان گذشته اش بخشوده شود وهرکس سه روزآن را روزه دارد به وی گفته می شود که عمل را از سر بگیر.

پیامبر(ص) فرمودند: خداوند در شب نیمه شعبان به بندگان می نگرد وآمرزش خواهان را بیامرزد ورحمت طلبان را رحمت کند ولی کینه توزان را همچنان به عقب بیندازد.

منبع: مفاتیح الجنان